Co robimy?

Lilly łączy opiekę z odkryciami w celu poprawy jakości życia ludzi na całym świecie. Koncentrujemy się na kilku głównych obszarach działalności: bio-medicines, diabetologii, onkologii, reumatologii oraz rynkach wschodzących. Ponadto kontynuujemy poszukiwania dotyczące innowacyjnych rozwiązań i nowych możliwości poza naszymi, głównymi obszarami działania.

Lilly Bio-medicines

Dział Bio-medicines obejmuje największy z pięciu obszarów działalności firmy Lilly w odniesieniu do sprzedaży i dotyczy prawie połowy nowych produktów firmy będących w środkowej lub późnej fazie przygotowań (związanych m.in. z chorobami autoimmunologicznymi, układu sercowo-naczyniowego, układu mięśniowo-naczyniowego, neurofizjologią i urologią).

   

Lilly Diabetologia

Lilly nadal pragnie spełniać potrzeby pacjentów chorujących na cukrzycę, począwszy od produktów leczniczych (również poprzez inwestycje) aż do programów wsparcia.

   

Lilly Onkologia

Jako jedna z czołowych firm produkujących leki przeciwnowotworowe,  Lilly koncentruje swoje działania na przyspieszeniu innowacji i udoskonaleniu wyników terapii indywidualnych pacjentów. Możemy pochwalić się jednym z największych portfolio produktów w fazie badań klinicznych w dziedzinie onkologii.

   

Rynki wschodzące

Dokładamy starań, aby zapewnić innowacyjne leki w tych miejscach na świecie, w których nie są zaspokajane potrzeby pacjentów. Ponad 6000 pracowników pracujących w 30 oddziałach firmy umiejscowionych w 70 krajach zajmuje się działalnością wschodzących rynków Lilly.