140 LAT

działania Lilly na rzecz poprawy jakości życia ludzi na całym świecie

Firma Lilly jest światowym liderem w dziedzinie opieki zdrowotnej, który od 140 lat poprawia jakość i komfort życia ludzi na całym świecie, jednocześnie popychając rozwój medycyny naprzód.

Nasze produkty lecznicze są odpowiedzią na wiele niezaspokojonych dotychczas problemów medycznych współczesnego świata w różnych obszarach terapeutycznych, m.in.: diabetologii, onkologii, psychiatrii oraz immunologii.

Jesteśmy innowacyjną firma farmaceutyczną, stale rozszerzającą swój portfel produktów dzięki wykorzystywaniu najnowszych wyników badań oraz dzięki etycznej współpracy z wybitnymi specjalistami i renomowanymi instytucjami naukowymi.

Każdy pracownik Lilly jest zaangażowany w tworzenie wysokiej jakości leków, które stanowią odpowiedź na rzeczywiste potrzeby pacjentów. Naszą filozofią jest wsłuchiwać się w potrzeby pacjentów, rozumieć je i odpowiednio na nie reagować.

Infografika 140 lat Lilly

Lilly od 140 lat jest pionierem przełomowych, innowacyjnych rozwiązań medycznych. Dążenie do odkryć w medycynie od samego początku stanowiło część DNA firmy. Wiele z nich, m.in. insulina, ratujące życie antybiotyki czy szczepionka przeciwko chorobie polio, leżą u podstaw tego, co nazywamy nowoczesną medycyną i stanowią kamienie milowe w jej dalszym rozwoju.

Linia czasowa Lilly